Universalus vartų pulteliai, visu pultelių programavimas, remontas
Vartų pultelių remontas, Vartu automatikos atidarymo pulteliai, Elektroninių raktų gamyba, garažo pulteliu kopijavimas, Šlagbaumo pultelio programavimas
RFID Darbo laiko apskaitos sistemos
Universalaus vartu imtuvo programavimas
Vartu automatikos remontas
Antena vartu automatikai
Vartu automatikos modernizacija Vilniuje
Vartu automatikos remontas Vilnius
Vartu automatikos remontas

Skubus vartų automatikų remontas 8 610 67 116, jei sugedo vartai ar neveikia automatika. 
Remontuojame automatiką CAME, garažo vartus HORMANN, kiemo vartų FAAC, 
stumdomų kiemo vartų LIFTMASTER, užkardų MOTORLIFT automatikos rem ontas , valdymo pultelių pakeitimas DITEC, V2, keičiame vartų susidėvėjusias detales SOMMER, PROTECO, NICE valdymo automatikos elektronikos blokų remontas, MARANTEC, GUARDLIFT vartų modernizavimas. ALLMATIC Vartų montavimas, DASPI, BENINCA automatikos programavimas, garažo vartų gamyba, remontas, spynų keitimas. Kitu garažinių vartų, automatikų, domofonų montavimas. 
Kaip atsinaujinti modernizuoti vartų automatiką?
Jeigu Jūsų vartais ar užkarda (šlagbaumu) naudojasi daug žmonių, o naujų pultelių savo vartų automatikos atmintyje įrašyti jau nebeturite galimybės, siūlome savo vartų automatiką papildyti nauju imtuvu, kuriame galėsite priregistruoti net iki 500 naujų vartotojų tiek kintamo, tiek pastovaus kodo.
Prie vartų automatikos universalaus imtuvo galima priregistruoti esamus, naujausius ir taip pat universaliausius pultelius, kuriuos platiname tik mes! HR universalūs pulteliai gali savyje įrašyti ir kintamą, ir pastovų kodą, o taip sutaupysite vietos savo kišenėje – nebereikės nešioti kelių pultelių, kurie rakina skirtingus vartus.
Universalūs pulteliai tinka:
vartų automatikoms su nekintamu ir kintamu kodu, motociklo, automobilio signalizacijos sistemoms, garažams, vartams, kelio užtvarams, žaliuzėms ir t.t. Į pultelio atmintį įsirašo senojo pultelio „kopija“. Galimybė nukopijuoti daug įvairių pultelių į vieną. 

Pulteliu programavimasAvarinis durų atidarymas Automatikos distancinis atidarymasAkcija, Nuolaidos iki 50%Pulteliu kontaktai Vilnius