Vartu pulteliai, remontas vartų automatikos, programavimas, Vilniuje
Vartų pultelių remontas, Vartu automatikos atidarymo pulteliai, Elektroninių raktų gamyba, garažo pulteliu kopijavimas, Šlagbaumo pultelio programavimas
Belaidės vartu GSM telefonspynės
Belaidės telefonspynės vartams
Belaides radijo telefonspynes vartams
RFID Darbo laiko apskaitos sistemos
Vartų automatikos GSM valdiklis
Universalaus vartu imtuvo programavimas
Universalus vartų imtuvai
Vartu automatikos remontas
Elektrines vartu spynos
Vartu pulteliu programatorius
Webasto distancinio valdymo iranga
Antena vartu automatikai
Belaidės vartu GSM telefonspynės

Belaidė GSM telefonspynė skirta nuotoliniu distancinių būdu valdyti duris, 
Belaidė GSM telefonspynė su integruota praėjimo kontrole, kortelių skaitytuvu. Svečiui paspaudus iškvietimo mygtuką, telefonspynė, skambina į mobilųjį arba laidinį telefoną. Kai įvyksta sujungimas, kalbama lyg tai būtų įprasta telefonspynė. Jums tereikia, kalbantis su svečiu, nuspausti telefono mygtuką ir durys bus atrakintos. Tokiu būdu namo savininkas gali kalbėtis su atėjusiu svečiu, būdamas bet kur ir bet kada, netgi ne namie. GSM Intercom įrenginiui nereikalingas vidinis ragelis, nėra jokios sudėtingos instaliacijos, viskas, ko reikia, tai tik maitinimas ir veikianti SIM kortelė. 

Belaide telefonspynė idealiai tinka daugiabučiams namams.
Jei turite mobilų telefoną ar Jums reikia laidinio pasikalbėjimo ragelio? Belaidė telefonspyne ar kitaip vadinama beviele GSM telefonspynė, veikia  kaip įprastas pasikalbėjimo įrenginys, turintis durų atrakinimo funkciją. Svečiui paspaudus iškvietimo domofono mygtuką, bevielė telefonspyne skambina į abonento mobilųjį arba paprasta laidinį telefoną. Įvykus sujungimui kalbama lyg tai būtų įprasta laidine telefonspynė. Abonentas gali kalbėtis su atėjusiu svečiu, netgi ne būdamas vietoje (tas labai vertingas reiškinys saugumo atžvilgiu). 

GSM telefonspynes įrenginio novatyvumas ir mažesnės telefonspynių įregimo sąnaudos.
Belaidė praėjimo kontrolės telefonspyne, su su kortelių skaitytuvu, pakeis sena tefonspynių tinklą pastate. Nereikia galvoti apie didelo ragelių kiekio ir sudėtingo įrengimo kainą. Su belaidė telefonspynė priėjimas nėra ribojamas telefonspynes rageliu. Esant bet kur pasaulyje galite komunikuoti su Jūsų namo arba įmonės svečiu. Netgi kai atostogaujate galite ne tik sužinoti, kas laukia po Jūsų durimis, bet ir įleisti. 

Privalumai: 
- Niekada nepraraskite lankytojų! Kalbėkitės su svečiais netgi jei esate ne namie.
- Neleiskite nusikaltėliams daryti išvadų kada nebūnate namuose. 
- Atsiliepkite visiems, nuspaudusiems iškvietimo mygtuką.

Belaidės telefonspynės Kaina: 405 €- 905 € (Kainos priklauso nuo abonentų skaičiaus)


Telefonspynes Vilniuje, tel. 8-610-67116 ir gaukite specialų pasiūlymą tik Jums 
arba e. paštas: telefonspyne@inbox.lt
skype telefonspyne

Čia gyvena mažos kainos !

1. Telefonspynių su praėjimo kontrole paskaičiavimai (siusti el. pastų arba skypu) bus vykdomi maksimaliai per 3 val. nuo gavimo.
2. Paskaičiavimai gauti po 14.30 val. 

Pulteliu programavimasAvarinis durų atidarymas Automatikos distancinis atidarymasAkcija, Nuolaidos iki 50%Kontaktai pulteliu gamybai